Yol Verme Kavgasında Sıkılan Kurşun Çocuğu Öldürecekti!

Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesinde plakası öğrenilemeyen 3 farklı aracın sürücüleri M.Ö. (44), O.E. (25) ve M.K. (27) yol verme nedeniyle tartıştı. Taraflar çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine birbirini darbetti.

ATEŞ ETMEYE BAŞLADILAR

Kavganın ardından taraflar olay yerinden ayrıldı. Bir süre sonra M.Ö. ile O.E. başka bir noktada tekrar karşılaştı. M.Ö. yanında getirdiği tabancayla ateş ederek O.E.’yi omuz, ayak ve karın bölgesinden yaraladı.

4 YAŞINDAKİ ÇOCUK DA YARALANDI

Kavga sırasında annesiyle olay yerinde yürüyüş yapan 4 yaşındaki kız çocuğu A.G.B. ise yerden seken kurşunun kasık bölgesine isabet etmesi nedeniyle yaralandı.

Olayın ardından bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan O.E. ambulansla Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’ne, A.G.B. de Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Kavga sırasında darbedilen M.Ö. ise İhsaniye Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından jandarma tarafından gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Tarafların Yunus Emre Mahallesi’ndeki tartışma ve kavga anları ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x